Вартість навчання

czinnist osvity

Плата за навчання – це інвестиція у майбутнє, необхідна для особистісного та професійного зростання. Хоча вартість освіти може бути високою, цінність освіти ще більша, а переваги якісної освіти незмірні.

Зрештою, цінність освіти не можна виміряти лише в грошовому еквіваленті, оскільки вона сприяє економічній стабільності, успіху в житті, та покращенню майбутнього наших дітей в цілому.

Оберіть варіант навчання, який найбільш підходить Вашій дитині:

format dystanczijnyj

Дистанційний
(2400 грн/місяць)

Найбільш популярний та універсальний формат у "Теоремі". Учні мають постійний доступ до всіх матеріалів на навчальному сайті ліцею. Вони займаються самостійно вдома або у будь-якому місці в зручний для них час у власному темпі. Учні виконують завдання, які перевіряються та оцінюються вчителем та отримують індивідуальні рекомендації від нього. А також виконують тести, різноманітні інтерактивні вправи, які оцінює комп'ютер. За бажанням учні відвідують онлайн-консультації, де вони спілкуються між собою та з учителем. Після закінчення навчання учні отримують документ про середню освіту державного зразка.

format ekstern standart

Екстерн стандарт
(1400 грн/місяць)

Для самостійної роботи, без онлайн-уроків та консультацій з учителем, передбачає одну співбесіду в семестр з 3-х предметів, що визначаються адміністрацією ліцею. Цей формат підходить для тих, хто планує опанувати зміст навчальних предметів самостійно, без консультацій та порад вчителя. Учні мають постійний доступ до електронних підручників, виконують тестові завдання, які оцінюються комп'ютером. Учень отримує підсумкові оцінки за результатами його самостійної роботи та за підсумками співбесіди. Після закінчення навчання учні отримують документ про середню освіту державного зразка.

format ekstern intensyv

Екстерн інтенсив
(1700 грн/місяць)

Аналогічний формату "Екстерн стандарт", але за прискореною схемою. Підходить тим школярам, які хочуть пройти шкільну програму вдвічі швидше ніж у звичайному темпі. Якщо необхідно прискорити власний освітній процес та пройти курс двох навчальних років за один рік, цей формат для вас. Учень працює самостійно, виконує тестові завдання, які оцінюються комп'ютером. Раз на семестр відбувається онлайн-співбесіда з учителями з трьох предметів, що визначаються адміністрацією ліцею з метою атестувати рівень знань учня. Після закінчення навчання учні отримують документ про середню освіту державного зразка.

format z tyutorom

Дистанційний з індивідуальним тьютором (10400 грн/місяць)

Дистанційний супровід занять особистим педагогом по 3 години на день, загалом 15 годин на тиждень. Індивідуальний тьютор допомагає організувати процес навчання, слідкує за своєчасним виконанням завдань та присутністю учня на онлайн-консультаціях. Цей формат підходить учням, яким треба навчитися самоорганізовуватися, а також допоможе навчитися оптимально використовувати навчальний час. Після закінчення навчання учні отримують документ про середню освіту державного зразка.

format z uchytelyamy

Слухач
(2200 грн/місяць)

Схожий на дистанційний, але без видачі свідоцтва про освіту. Особиста справа учня перебуває у колишній школі, і саме там він отримує підсумкові оцінки, атестат. Зберігаються ті самі умови й можливості, що у "Дистанційному" форматі. Учні виконують усі завдання, відвідують онлайн-консультації, отримують оцінки, але документ про середню освіту ліцей "Теорема" не видає. На запит може бути надана довідка з оцінками, виставленими у «Теоремі».

format dodatkovyj

Додатковий
(800 грн/місяць)

Для заповнення прогалин у знаннях з окремих шкільних предметів за попередні класи. На вибір пропонується 3 предмети, з яких учні мали певні проблеми раніше. Найчастіше складнощі у школярів виникають із математичними дисциплінами та англійською мовою. На платформі сайту за допомогою кваліфікованих вчителів діти швидко наздоганяють своїх однокласників та показують чудові результати.
Зверніть увагу! Скористатися пакетом «Додатковий» можуть лише наші учні.

800 450

Розкрийте свій потенціал і здобудьте навички, необхідні для успіху в сучасному світі

Усі навчальні матеріали підготовлені нашими вчителями та розміщені на веб-платформі.

Онлайн-навчання для школярів у ліцеї починається 1 вересня і протягом 3-х днів після цього терміну учні отримують логін та пароль для доступу до свого кабінету.

Онлайн-уроки з викладачем проходять за заздалегідь узгодженим розкладом

 

Візьміть під контроль свою освіту та побудуйте власний шлях до успіху

Ліцей “Теорема” – це високий рівень знань, здобутих без особистого відвідування школи, а також підготовка до ЗНО онлайн.

З повним дотриманням усіх рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Випускникам ліцею після успішного закінчення кожного етапу (4, 9 та 11 клас) видають на руки документ про освіту відповідно до державного стандарту.

 

800 4504
800 4508

Як вступити до ліцею

Для зарахування школяра необхідно заповнити анкету, підготувати документи та надіслати нам.

Ліцей підготує договір (один на весь час навчання) та додаток до договору (оновлюється щороку). У додатку прописані усі дати та суми для виконання оплати.
Після отримання поштою цих офіційних паперів їх треба підписати власноруч або завірити цифровим підписом.
При переводі також необхідно забрати особову справу дитини з іншої школи й відправити її в нове місце навчання. Для цього Адміністрація надасть Довідку про навчання.

Навчальний рік для учнів 9-го та 11-го класів триває 10 місяців.

Навчальний рік для учнів 1-8-го та 10-го класів триває 9 місяців

 

Ви вже навчаєтесь у Ліцеї "Теорема"?

Варіанти оплати: в безготівковій формі на поточний рахунок Ліцею «ТЕОРЕМА», оплата платіжними картами Visa та MasterCard – WayForPay