Вебінари

Вебінар "Дистанційне навчання в початковій школі"

Потрібно погодитися, що перевести свою дитину в дистанційну школу – не простий крок. Особливо, якщо це стосується дитини молодшого шкільного віку. Ведучі наших вебінарів, вчителі-практики, розвіють Ваші сумніви. Вони розкажуть про навчання в ТЕОРЕМІ і дадуть відповідь на питання про те, як підготуватися до школи, щоб зберегти у дитини живий інтерес до навчання.

navchannya u pochatkovij shkoli
Молодь обирає дистанційне навчання

Вебінар "Чому молодь сьогодні обирає дистанційне навчання"

Сучасний стиль життя диктує свої правила. У молоді це відбивається не тільки в одязі, стилі поведінки або в стилі спілкування між собою. Сучасне покоління молодих людей більшість своїх потреб вирішує за допомогою Інтернету і гаджетів, які до нього прив’язані. Це в повній мірі стосується і способу обміну даними, і способу отримання знань. Питання навчання школярів в сучаснихумовах піднімають на вебінарі наші фахівці

Вебінар "Як відбувається навчання в ТЕОРЕМІ"

Навчання в Ліцеї «Теорема» проходить на сайті theorem.com.ua. Кожен урок складається з системи теоретичних і практичних завдань. Заняття проходять в своєму темпі, у себе вдома. Кожна тема закінчується підсумкових контрольних тестом. Дистанційні курси мають тижневий формат. Вивчаючи ресурси певного уроку, наші учні виконують завдання, тести, беруть участь в запланованих on-line-конференціях. Також можна взяти участь в цікавому майстер-класі або віртуальної екскурсії. Детальніше про процес навчання в Ліцеї розкажуть наші спікери.

yak navchayutsya u teoremi