Вебінари

Вебінар "Дистанційне навчання в початковій школі"

Потрібно погодитися, що перевести свою дитину в дистанційну школу – не простий крок. Особливо, якщо це стосується дитини молодшого шкільного віку.

Ведучі наших вебінарів, вчителі-практики, розвіють Ваші сумніви. Вони розкажуть про навчання в ТЕОРЕМІ і дадуть відповідь на питання про те, як підготуватися до школи, щоб зберегти у дитини живий інтерес до навчання.

vebinary1
vebinary41

Вебінар "Чому молодь сьогодні обирає дистанційне навчання"

Сучасне покоління молодих людей більшість своїх потреб вирішує за допомогою Інтернету і гаджетів, які до нього прив’язані.

Це повною мірою стосується і способу обміну даними, і способу отримання знань. Питання навчання школярів в сучасних умовах піднімають на вебінарі наші фахівці.

Вебінар "Як відбувається навчання в ТЕОРЕМІ"

Навчання в Ліцеї «Теорема» проходить на сайті theorem.com.ua.

Кожен урок складається з системи теоретичних і практичних завдань. Заняття проходять у своєму темпі, у себе вдома. Кожна тема закінчується підсумкових контрольних тестом.

Дистанційні курси мають тижневий формат. Вивчаючи ресурси певного уроку, наші учні виконують завдання, тести, беруть участь в запланованих on-line-конференціях. Також можна взяти участь в цікавому майстер-класі або віртуальної екскурсії.

Детальніше про процес навчання в Ліцеї розкажуть наші спікери.

vebinary71