• Категорія запису:Новини
2023 nmt

Основне про національний мультипредметний тест

20 січня на брифінгу було представлено схему вступної кампанії 2023 року, яка дозволить організувати та провести її ефективно.

НМТ складатиметься з трьох блоків завдань, при цьому два є обов’язковими, а третій вибирається вступником. Обов’язковими предметами є українська мова та математика, а на вибір пропонуються історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька чи іспанська), біологія, хімія та фізика. При реєстрації на участь у НМТ абітурієнт зазаначить  предмет, з якого хотів би пройти тестування на вибір.

З метою безпеки було ухвалено рішення проводити НМТ протягом одного дня. Тестування займе 180 хвилин, по 60 хвилин за кожен блок завдань. Учасники зможуть самостійно розподілити свій час. Тому ті, хто швидше впорається із завданнями з української мови чи математики, зможуть приділити більше часу блоку на вибір.

Після завершення НМТ учасники отримають інформацію про кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть застосовуватись результати кожного блоку, переведені у шкалу від 100 до 200 балів. Міністерство освіти та науки затвердить таблиці переведення  заздалегідь. Для кожної спеціальності буде визначено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів буде зазначена у Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році. Цей документ незабаром буде затверджено. Щоб отримати результат за шкалою від 100 до 200 балів за кожним блоком НМТ, необхідно набрати щонайменше 10% від загальної кількості тестових балів.

Завантажити матеріали у форматі PDF.

Більше інформації за посиланням.