• Категорія запису:Статті
top 10 voprosov

Дистанційне навчання в Україні впевнено розвивається та отримує визнання у дітей та дорослих. У нинішніх непростих умовах така форма здобуття знань, на відміну від онлайн школи, дозволяє повноцінно освоювати шкільні предмети, незалежно від тривалості повітряних тривог та графіка відключення електроенергії у містах та селах. У цій статті ми постаралися зібрати відповіді на найпоширеніші питання. Сподіваємося, що така інформація допоможе зорієнтуватися батькам школярів, повніше подати повну картину процесу навчання в ліцеї «Теорема».

1. Чи видає «ТЕОРЕМА» свідоцтво про освіту?

Так звичайно!

Ми ліцензований навчальний заклад та наші програми, відповідно до яких відбувається навчальний процес, повністю відповідають усім вимогам МОН України та концепції НУШ (Нова українська школа). У нас працюють класи з першого до одинадцятого.

Випускники одержують свідоцтво про утворення державного зразка після успішного завершення кожного етапу: 4, 9 та 11 клас.

2. Як і коли можна вступити до ліцею «ТЕОРЕМА».

Заняття, як і у всіх українських середніх навчальних закладах, розпочинаються 1 вересня. Перейти до нас з будь-якої іншої школи можна будь-коли протягом усього навчального року.

Спочатку потрібно вибрати формат навчання. Якщо ви сумніваєтеся у виборі або хочете уточнити будь-які деталі, зателефонуйте, вказаному на вкладці контакти, або напишіть нам на електронну адресу.

Коли остаточне рішення прийняте, на запит ми надсилаємо на контактний номер телефону або e-mail адресу електронну анкету для заповнення.

Обмін документами для вступу відбувається шляхом відправок Новою Поштою (від нас — 2 екземпляри договору з додатком та довідку про зарахування; від батьків — особиста справа зі школи, в якій дитина навчалася раніше).

Після внесення платежу на рахунок ліцею у сумі, прописаній у додатку до договору, ми передаємо логін та пароль для входу до особистого кабінету учня на навчальній платформі сайту «ТЕОРЕМИ».

3. Чи можуть вступити до ліцею учні, які проживають за кордоном?

Так, можуть. Процес вступу українських дітей, які тимчасово перебувають за кордоном, нічим не відрізняється від описаного вище. Якщо батьки мають необхідність уточнити будь-які деталі, ми завжди готові проконсультувати по телефону. Також адміністрація оперативно відповідає на запитання, надіслані в Телеграм, на електронну пошту, в особисті повідомлення у фейсбук та директ інстаграма.

4. Чи можна вчитися екстерном?

Дві з запропонованих форм навчання – екстернатна, стандартна та інтенсивна.

Коли доцільно вибрати один із таких пакетів? Наприклад, якщо дитина відвідує закордонну школу і батьки побоюються, що їй буде важко справлятися з подвійним навантаженням. У “Теоремі” він зможе успішно вчитися екстерном. Діти легко роблять самостійно завдання, які з темами предметів іноземної школи. Їм набагато простіше без консультацій вчителя дистанційного ліцею та онлайн-уроків освоювати матеріал на веб-платформі. Ліцеїсти вільно, у зручний для себе час навчаються за електронними підручниками, виконують тестові завдання на нашій веб-платформі. Раз на рік проходить співбесіди з трьох предметів, що визначаються адміністрацією.

5. Як відбувається навчання?

На сайті ліцею учні заходять до свого кабінету, використовуючи індивідуальний логін та пароль. Тут цілодобово доступні всі навчальні матеріали: відеолекції, науково-документальні фільми, презентації, самостійні завдання, інтерактивні тести.

У кабінеті знаходиться розклад онлайн-уроків, до яких необхідно підключитися в обумовлений час.

Навчальна платформа наочно відображає успішність та перебіг процесу навчання: який матеріал освоєно, де є відставання за часом, своєчасність виконання завдань та їх результати. Це дуже зручно: ліцеїсти вчаться самостійності та самоконтролю, дорослим просто бути в курсі шкільного життя своїх дітей і вчасно вирішувати проблеми, що виникають.

( Далі буде…).