• Категорія запису:Статті
photo 2021 11 08 18 13 10

Ліцей почав працювати у 2020 році. До цього моменту було виконано величезну роботу: організаційну, методичну, технічну.

«Теорема» — молодий навчальний заклад, але в нашому педагогічному колективі зібралися вчителі з великим досвідом у школі. Багато хто з нас до приходу в ліцей викладав як очно, так і дистанційно, практикуючи змішану форму подачі матеріалу у звичайних школах. Результативність нових методів стала поштовхом до створення ліцею. Тепер наша мрія про те, щоб діти в Україні мали змогу здобути якісну середню освіту в дистанційному форматі, стала реальністю. Ми продовжуємо щодня набувати нового досвіду, на основі якого відбувається безперервне вдосконалення навчального процесу.

Наша мета – створити мотивуюче середовище для розкриття потенціалу кожного учня, прищепити любов до нових знань, інтерес до навколишнього світу, виховати в дітях самостійність та відповідальність. Дистанційне навчання в Україні успішно розвивається. Ми впевнені у своїх силах і здатні забезпечити якість навчання школярів у нашому ліцеї на тому ж рівні, а іноді й вище, ніж за очного відвідування середньої школи.

Про наших учнів

bludova lyza uchen roku

Ліцеїсти на торішньому незалежному тестуванні показали найкращі результати серед учнів аналогічних форм навчання у Харкові. Це дуже високий результат, оскільки Харків є науковим та освітнім центром України та славиться якісною освітою як середньою, так і вищою.

Онлайн-школа завжди надає учням свободу вибору: діти разом із батьками самостійно вирішують, коли зручніше освоювати матеріал та виконувати домашні завдання. Обов’язковим є лише відвідування онлайн-уроків та консультацій згідно із заздалегідь відомим розкладом.

Такий підхід дає можливість відвідувати спортивні секції, музичні та художні гуртки, не не порушуючи режим уроків, як у звичайній школі. Юним спортсменам буде простіше стати переможцями, займаючись у «своєму» режимі, а музикантам-початківцям і художникам надається шанс рівномірніше розподілити щоденне навантаження і все встигнути без зайвої напруги та шкоди для здоров’я.

Перші нагороди

nagorody 2021

Всеукраїнський галузевий аналітичний центр високо оцінив зусилля педагогічного колективу ліцею «Теорема» та присвоїв нашому навчальному закладу звання
«Компанія року – 2021».

За результатами експертного аналізу ми серед лідерів у реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2021 року.

У лютому 2022 року ліцей отримав незалежну бізнес-нагороду як компанія, яка зробила вагомий внесок у розвиток економіки та підвищення рівня добробуту громадян України. Звання «Лідер року 2021» надано на підставі результатів рейтингу: наша навчальна організація — серед 70 найкращих підприємств країни.

Ці нагороди на самому старті нашого шляху переконливо свідчать про те, що наполегливою працею дружня команда вчителів «Теореми» створює дистанційну освіту, яка відповідає всім вимогам часу.

«Теорема» чекає на нових учнів. Зателефонуйте або напишіть повідомлення в Телеграм чат, щоб отримати детальну консультацію з будь-якого питання, пов‘язаного із здобуттям середньої освіти в Україні.